Size Özel Yazılım Çözümleri

Kurumsal başarınızı artırmak ve müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunabilmek için, ihtiyaçlarınıza uygun teknoloji çözümleri kullanmalısınız. Artan rekabet ortamında işletmenizin daha verimli çalışabilmesi ve müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunabilmek için, kurumiçi yapılarınızı ve iş akışlarınızı çok iyi tanımalı ve planlamalı; ve sizin yapınıza uyacak, ihtiyaçlarınıza uygun teknoloji çözümleri kullanmalısınız.

Saldemsoft firmanızın yönetim ve teknoloji alanındaki birikimlerini sektörel uzmanlıklarla birleştirerek, kurumuzun iş yapılarına uygun mimariyi ve iş akışlarını tanımlar; ihtiyaç duyulan sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir.

Günümüzde işletmeler rekabetin yoğun olduğu piyasa şartlarında müşteri taleplerini karşılamak ve faaliyetlerini sürdürüp ayakta kalabilmek için;

v Ürün çeşitliliğini arttırmak.

v Maliyetlerini kontrol altına almak

v Merkez ve şubeler ile online çalışmak

v Kalite standartlarına uygun üretim yapmak.

v Müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak

v Uluslararası global rakipler ile rakabet etmek zorundadır.

Bu tür gereksinimler işletmelerin kompleks iş yapısını ve üretim faaliyetlerini karmaşık bir hale getirmiştir. Bu yüzden bilgisayar yazılım otomasyon sistemleri bir gereksinim haline gelmiştir

Saldemsoft, özel yazılım proje kapsamında sizlere uzman yazılım kadrosu ve çözüm ortakları ile markadan bağımsız ihtiyacınız doğrultusundaki çözümleri üretmektedir.

Bu sayede özel proje kapsamındaki çözümlerimiz, sizlerin istek ve bizlere aktardığı bilgiler doğrultusunda Saldemsoft Yazılımın sizlere yansıtacağı tecrübe ve bilgi birikimiyle ortaya konulan her türlü çözümü kapsamaktadır. Siz müşterilerimizden gelen talepler ışığında, ticari paket yazılımlarından bağımsız, kendi içinde çalışabilen real time online özel yazılım çözümleri geliştirmekteyiz

Saldemsoft Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Türkiye şartlarını göz önüne alarak network alanında da müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunmayı amaçlamaktadır. Bunu yaparken de satış öncesi ve sonrası tüm aşamalarda müşteriye profesyonelce yaklaşmaktadır. Müşterinin ihtiyaçlarını, elindeki mevcut sistemini ve ilerideki planlarını da katarak projelendirmek ve daha sonra bu projeyi bir plan çerçevesinde uygulamaya almak şirketimizin iş yapma metodunun çerçevesini belirlemektedir.

Günümüzde en iyi çözüm, kaynaklarını optimum kullanarak sunulan çözümdür. Bu ise ancak ince detayların da iyi bilinmesiyle yapılabilir. Bu konuda oldukça iddialı olan Saldemsoft Yazılım bilişim sektöründeki farkını bilgi birikimiyle ve hizmet kalitesiyle ortaya çıkarmayı hedeflemektedir.