Marmaris Ticaret Odası bölgesindeki alternatif turizm olanaklarının ulaşılabilirliğinin ve çekiciliğinin altyapı çalışmaları ile yükseltilerek alternatif turizmin bölge ekonomisine olan katkısının artırılmasını hedeflemektedir. Bu kapsamda yapılacak faaliyetler ile bölgeye gelen yerli ve yabancı turist’in sadece Deniz Güneş-Kum turizminden farklı olarak alternatif turizm kaynaklarına ulaşmasını sağlamaktır.
 
Marmaris'te alternatif turizm alanlarının ve faaliyetlerinin, Marmaris kültürünün, değerlerinin ve yöresel tatlarının turizmde ön plana çıkartılması ve bu amaçla tanıtım altyapısı kurulmasını kapsayan ROTA MARMARİS geliştirilmiştir.
 
Marmaris Ticaret Odası Rota Marmaris Portal, Kiosk ve Mobil Uygulaması Marmaris Ticaret Odasının e-dönüşüm mimarı olarak, Rota Marmaris projesinde öncü yaklaşımlar sergilemekteyiz. Marmaris Ticaret Odası Rota Marmaris Portal, Kiosk ve Mobil Uygulama geliştirme projesini uluslararası standartlarda çoklu dil desteğiyle teslim ediyoruz
 
Marmaris'te alternatif turizm alanlarının ve faaliyetlerinin, Marmaris kültürünün, değerlerinin ve yöresel tatlarının turizmde ön plana çıkartılması ve bu amaçla tanıtım altyapısı kurulmasını kapsayan ROTA MARMARİS isimli projemiz kapsamında, dil seçeneği ile İlçemizde ki yerli ve yabancı misafirlerimize rehberlik edecektir.
 
Marmaris Ticaret Odası tarafından hazırlanan Marmaris'in alternatif turizm alanlarının tanıtımında yenilikçi uygulamalar ile yöreye özgü tatlarının denenmesini sağlayan bir gastronomi turunu içeren "Rota Marmaris" isimli proje Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenmiştir.

ROTA MARMARİS Web Portal İçerik Yönetim Sistemi Contact Management System CMS | Create a Web Site & Add Mobil Aplication Andorid IOS Windovs Phone
 
http://www.mto.org.tr