Hakkımızda

Saldemsoft Yazılım, 2006 yılında tamamı Türk sermayesiyle kurulmuş ve kuruluşundan bu yana Ar-Ge faaliyetlerini sürdüren dinamik, yenilikçi bir yazılım ve mühendislik firmasıdır.

Saldemsoft Yazılım olarak müşterilerimizin bilişim teknolojileri alanındaki özel çözüm ihtiyaçlarını karşılamak, yenilikçi yaklaşımlarla ileri teknoloji projeler üretmek amacıyla 2006 yılında  faaliyetlerimize başladık ve kuruluşumuzdan bugüne sürekli büyüyen ve gelişen ekibimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

“En çok tercih edilen, çözümde ve kalitede akla gelen ilk firma olmak” vizyonuyla çıktığımız yolda müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için güncel teknolojileri takip ediyor, yeni metodolojileri süreçlerimize entegre ediyor ve hizmet kalitemizi iyileştiriyoruz.

Deneyimli bilişim mühendislerinden, eğitim teknolojileri uzmanlarından, danışmanlarımızdan ve yönetim kadromuzdan oluşan dinamik ve alanında uzman ekibimizle sizlere daha iyi hizmet vermek ve yüksek katma değerli projeler ortaya koymak için çalışıyoruz. Ekip içerisindeki uyuma ve birbirinden öğrenme kültürünün gelişmesine önem veriyor, değerlerimizi koruyoruz.

Yaşam, dinamik bir yapıdadır ve bu yapının temel taşı insandır. İnsanı ayakta tutan ise güçlü değerleridir ve yaşamda iz bırakmak bu değerler sayesinde mümkündür.