Size paket ürünler sunmuyor, ihtiyaçlarınızı değerlendirerek en etkin çözümü özenle hazırlıyoruz.

Bu doğrultuda yaptığımız analiz çalışmaları neticesinde iş akışlarını ve projeye uygun platformu belirleyip sektörel deneyimimizle birleştiriyor, arayüz ve işlevsel özellikleri bakımından beklentilerinizi karşılayacak en iyi çözümü üretiyoruz.

Kurumunuzun hizmet sınırları içerisindeki vatandaşın; web, mobil, sosyal medya ve diğer iletişim kanallarından size ulaşmasını sağlayabilir, başvuruyu çözümleyerek yine vatandaşın tercih ettiği kanal üzerinden geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Ulusal ve uluslararası etkinlikleriniz ile ilgili aksiyon planları oluşturabilir, tanıtıcı web sayfaları, program ve katılımcı listeleri hazırlayabilir ve maliyet hesaplamaları yapabilirsiniz.

Kurumsal kimliğinize özel olarak hazırlanmış tasarımlarla kurumunuzu ve faaliyetlerinizi sanal dünyaya aktarabilir, size farklı platformlardan ulaşılmasını sağlayabilir, üyelerinizle paylaşımlarda bulunabilir ve iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Size özel çözümlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda mobil uygulamalarla destekliyoruz. Bu sayede hedef kitlenize mobil platformlardan da erişmenizi sağlıyor ve hizmet kalitenizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Mobil dünya, son yıllarda önemli bir sektörel ilerleme kat etmiş, erişilebilirliği artmış ve aynı oranda pazardaki payını genişletmiştir. Bu doğrultuda siz müşterilerine en etkin çözümleri sunabilmek için; mobil platformlarda da yetkinlik ve deneyim kazanarak, bütün mobil platformlar için ileri teknolojili çözümler sunmaktadır.