Kalite Politikamız & Değerlerimiz

Kalite Politikamız ;

Koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek; müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak ticari ahlak ve ilkelerle hareket etmek politikamızdır

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri” üçlüsünün farkında olarak, Kalite Politikamızı “Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri” alanında;

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,

Verimliliği sağlamak,

Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,

Kalıcı müşteriler edinmek

şeklinde tanımlar.

Değerlerimiz ;

Güvenilirlik

Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.

Müşteri Odaklılık

Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Duyarlılık (İnsana ve Çevreye)

Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.

Çözüm Odaklılık

 Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.                                   

Tutkulu Olmak

Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Açıklık (Şeffaflık)

İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.                                                                                

Esneklik

Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önemle, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve inisiyatif almasına fırsat tanımak.