Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz.

Bilişim teknolojileri alanında, öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla tercih edilen, Türkiye ve Bölgesel Pazarda lider, uluslararası pazarda söz sahibi olmak Bölgesel, çünkü etki ve erişim alanımızı yeni yollar üzerinden genişletmek ve bölgesel birliktelikler kurmak için yakın çevremizde fırsatlar aramaya devam etmek Tercih Edilen, çünkü müşterilerimiz için en iyi hizmet ve katma değeri sağlayacağız. İç ve dış müşterilerimize bizim için değerli olduklarını hissettireceğiz. Saldemsoft pazarın ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit eden, doğru zamanda doğru kararlarını alarak istikrarlı büyüyen bilişim şirketi başarı hikayesini ifade etmektedir.

Bağımsız bir yazılım evi olan Saldemsoft büyük ölçekli uygulama yazılım sistemlerini geliştirmek, uygulamaya koymak, bakımını ve destek hizmetlerini üstlenmek gibi sadece yazılım ar-ge ye odaklanmıştır. Kurulduğu yıldan başlayarak sağlam, emin adımlarla sürekli yükselen bir başarı ve büyüme grafiği yakalayan Saldemsoft ivmesini kaybetmeyerek gelişimine devam etmeyi ve başarıyla adını yazdıracağı projeler sayesinde uzun koşan bir firma olmayı hedeflemektedir.

Bağımsız bir yazılım evi olan Saldemsoft  büyük ölçekli uygulama yazılım sistemlerini geliştirmek, uygulamaya koymak, bakımını ve destek hizmetlerini üstlenmek gibi sadece yazılım ar-ge ye odaklanmıştır.Kurulduğu yıldan başlayarak sağlam, emin adımlarla sürekli yükselen bir başarı ve büyüme grafiği yakalayan Saldemsoft bu ivmesini kaybetmeyerek gelişimine devam etmeyi ve başarıyla adını yazdıracağı projeler sayesinde uzun koşan birfirma olmayı hedeflemektedir.

Bu amaca yönelik olarak, geçmişte uzun yıllar bu tür projelerin yöneticiliğini yapmış deneyimli bilişim uzmanları ile günümüzün veri tabanı yönetim sistemleri ve yazılım teknolojilerini kullanmakta deneyimli yazılım uzmanlarını birlikte bünyesinde bulundurmaktadır. Teknolojinin ve müşteri ihtiyaçlarının gelişimine paralel olarak kendisini yenilemeyi bir prensip haline getirmiş olan Saldemsoft  son dönemde popülerlik kazanmış olan İş Zekası (Business Intelligence), Servis Odaklı Mimari (Service Oriented Archicture) ve Microsoft‘un Bilgi Çalışanı (Information Worker) ürünleri üzerine önemli yatırımlar yaparak, bu teknoloji ve araçları başarılı projelerle müşterilerine kazandırmaya devam etmektedir.

Son yıllarda başarılı bir şekilde tamamlamış olduğu, halen bakımını üstlendiği ülkemizin gelişimine, teknolojik altyapısına önemli katkılarda bulunan projelerde göstermiş olduğu başarılarla elde edilen deneyim ve motivasyon bundan sonra üstlene ceği projelerde de Saldemsoft yazılım‘ı ayrıcalıklı kılmaktadır.

İlk günden itibaren Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Merkezinde faaliyetlerini sürdürmeye devametmektedir. Genç ve dinamik kadrosu ile Saldemsoft proje bazlı özel yazılım üretimi yapmasının yanı sıra anahtar teslimi kurumsal sistemler kurma,projelendirme hizmetlerini yürütmektedir